Vfs randevu

Fransa vizesine ihtiyacım var. Saçma sapan olaylar sonucu randevuyu uçaktan bir gün öncesine alabildim. Vfs randevuyu iptal etmiyor edemezsin dediler başka bir güne randevu alamıyorum o yüzden. Gününü bir kez değiştirmiştim sonradan bana uygun tarihe boşluk varken daha fazla saat değiştiremezsin diye uyarı verdi.

Biraz karışık anlattım ama başka ülkeden vize almak dışında bir çözüm var mı sizce? Ya da daha önce benzerini yaşamış olan vardır belki?

vfs ile yakın zamanda fransa için uğraştım. yardımcı olabilirm. vip alırsanız size başka bir tarihi verebilir. fransanın buradaki tek temsilcisi de onlar. yani biraz zorundasınız.

ben daha önce avrupaya gitmemiş normal türk vatandaşı için fransa vizesi vip başvuru yaptım vfs ye. 2 ay sonra yanıt verdiler. 2 ayı gözden çıkarmanız gerek bizim gibi iseniz.
  • charlotte blanc  (18.05.22 10:44:03)
Uçak 10 haziranda. Zamanın olsaydı keşke. Teşekkür ederim.

  • malwethiel  (18.05.22 10:53:53)
*Zamanım, mobilden editleyemedim. Daha önce birçok çıkış bir çok schengenim var arayıp bir sorayım ben yine de vip olsa diye. Tekrar teşekkürler.

  • malwethiel  (18.05.22 10:55:18)