[]

PlayStation oyun kardeşliği

Selamlar dostlar.
Birinden secondary oyun aldım ps4'e.
Fakat nasıl kullanacağımı bilmiyorum.
Kendi ana hesabımdayken oyun kilitli duruyor açılmıyor.
Oyunun olduğu hesaba girince ise primarydeki adamın profili çıkıyor oyun içinde.
Secondary oynamak için nasıl bir yol izlemem lazım?

 
O aldığın hesap senin makinede primary olacak, senin hesabın secondary olacak. O hesapla oturum açıp oyunu kuracaksin ama kendi hesabınla oynayacaksın. Başka türlü mümkün değil.


  • himmet dayi  (18.05.22 07:12:11) 
Oyunu oynarken internet bağlantısı da olmak zorunda. Offline oynayamazsın.


  • himmet dayi  (18.05.22 07:13:08) 
oyunun hesabını makineye girdikten sonra o hesaptan oynayabilirsin sadece ve internete bağlı olmak zorundasın, hesabı primary olarak tanıtma pri hesap baskasına aittir.


  • ketkaratudun  (18.05.22 09:36:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.