[]

Kediye ev arıyoruz - Eskişehir/Ankara

Yaklaşık 12 aylık, aşıları tam, kısırlaştırılmış ve microchipli dişi tekir kediye ev arıyoruz.

Çok oyuncu, oyunlarına sizi dahil etmeyi seven, oyuncağını attığınızda getirip tekrar atmanızı isteyen, çok insancıl bir kedi. Genelde gün içinde ve akşam 9-11 arası oyun istiyor. Geceleri sizin düzeninize uyum sağlıyor, ayak ucunuza filan yatıyor ve tuhaf saatlerde uyandırmıyor. Biraz kucak kedisi. Daha küçükken oturduğumuz yere gelip bacağımızda yatardı sürekli, şimdilerde ara ara yapıyor ama yine yapıyor. Biraz da konuşkan. Bi talebi derdi olduğunda minik miyavlarla ilgi çekmeye çalışıyor. Başka kedi veya köpekle ilişkisi nasıl bilemiyoruz, denemedik. Çocuklu (çok küçük değil) ailelerde sıkıntı yaşayacağını sanmıyoruz, insan seçmiyor kim olursa olsun hep tanıyormuş gibi sıcak davranıyor.

Tek problemi yeme konusunda hep aç gibi davranması. Mutfağınızı kapalı tutmanız gerek. Bir de pencere filan açık olduğunda kuşları görünce kendini kaybediyor, güvenlikli olması lazım.

İlgiyi seven bir kedi olduğu için daha önceden kedi/köpek bakmış oyun oynatmayı seven kişilere vermek istiyoruz. Çocuklu aile de olabilir. Bir süre git gel yaparak tanışma alıştırma süreci yapabiliriz.

Foto: prnt.sc
prnt.sc

(Bir süre üste tutturursanız seviniriz)

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.