Altınyıldızı nasıl bilirsiniz

Takım elbise açısından tercih edilir mi! Ds damat ile aynı fiyat aralıklarında. Hangisinden almak gerek?

ikisinden de deneyin. kesimleri farklı oluyor, vücut tipinize hangisi daha iyi olursa oradan devam edin. ama ikisi de gayet sağlam oluyor. iki markadan da takım elbisem var, yıllardır giyiyorum.

  • co2s2  (17.05.22 14:55:48)
hayatımda 2 büyük yanlışım oldu. birisi altınyıldızdan takım almak diğerini söylemiyim.

  • paudi  (17.05.22 15:11:13)
Ds damat ve altinyildiz'dan denedigimde hem altinyildiz'in kalitesini daha cok sevdim. Ds damat'inki plastik gibi geliyordu :(

  • fakyoras  (17.05.22 15:36:16)
Modelden modele değişir ama ben Altınyıldız derim.

  • SiyamkedisiZorro  (17.05.22 15:42:29)
ikisini de beğendiysen fiyat da aynıysa altınyıldız. ds damat dandik bir marka

  • floydian  (17.05.22 15:43:09)
İkisinden birini seçemedim açıkçası. Ben olsam Network alırdım.

  • kumandanim  (17.05.22 16:29:12)
Network kesssssinlikle+1 ama pahali

altinyildiz kumas kalitesi daha iyidir ama ben ds damat'in da hakkini yemem kalip olarak daha modern buluyorum.

50+ yas altinyildiz al gec, 25+ ds damat iyidir. urunune dokun bak dene oyle tabii. marka tek basina sadece bi stil gosterir kalite ürun materyaliyle ilgilidir
  • ala09  (17.05.22 17:08:33)
ikisinin de kaliteli ve kalitesiz iki ayrı sürümü var hatta ds damatın 4 sürümü var orka orpa ki bu son ikisi tween'e giriyor ya da levi's için de böyle o satılan 500 600 liralık denimler en dandik olanları kaliteli olanları made serisi. 1500 2000 lira pek de türkiyede olmaz. altınyıldız ve ds damat da böyle.
damat söyle bir güzellik sunuyor aynı beden için 40 farklı kalıp sunuyor. girin deneyin hangisi iyi durursa onu alın. hemen hemen aynı kaliteleri. (tween hariç)

  • turbo sadık  (17.05.22 17:47:32)
altınyıldız kumaş üreten firma olduğu için daha kaliteliyi daha ucuza alabilirsiniz.
kalıp olayı çok öznel ,giyince beğenir alırsınız

dsdamat markanın en alt segmenti. marka fanatikliği yapmaya gerek yok. beğenirsiniz inşallah
  • gatherer  (17.05.22 18:48:52)