[]

elektrikli scooter

kullanan var mı? 3-10 km arasındaki yerlere gitmek için alınır mı? ana caddeler korkutuyor bir beni. markete, toplu taşımaya alıyorlar mı? alıyorlarsa taşımak sıkıntı oluyor mu? bir de bunu bir yere parketmek vs. mümkün değil değil mi? çalınır sanırım.
 
düzenli kullanan birisi değilim ama 10 km biraz fazla geldi bana. 3km hadi neyse de, sürekli olarak 10km yol gitmek biraz iddialı olur.


  • co2s2  (17.05.22 13:27:40) 
Bence de 10 km sıkıntı olur. Ann caddeler her zaman riskli.
Onun yerine katlanabilir elektrikli bisikletlere yönelebilirsiniz.

  • ceketimi alip cikcam  (17.05.22 13:30:39) 
1.5 senedir mi pro kullanıcısıyım, 30-40 km gittiğim oluyor. cevabım yaşadığın yere göre değişir maalesef. düz, düzgün yolları olan bir yerdeysen 10 km rahat gidersin. ama istanbulun %95'inde aşırı tehlikeli bir araç yollardan ötürü. kasis, çukur, rögar kapağı sevmeyen bir cihaz bu. çok riskli olur. ben de sürekli yanımda götürüyorum, ofisin içine falan da sokuyorum, ama minibüse falan hiç binmedim küçük bir cihaz değil. en büyük sıkıntı yol. yol kötüyse lastiği de paso patlıyor.


  • roket adam  (17.05.22 13:36:23 ~ 13:46:38) 
10 abartı olmuş doğru. pek merkezi bi yerde değilim. bir yere giderken 3-5 km yürümek bile üşendiriyor bazen. 3-5 km için kullanışlı mıdır?


  • nick bulamadim  (17.05.22 13:39:23) 
Yollar düZgünse rahat edersiniz aslında. Zemine göre kullanım konforu değişiyor. Arnavut kaldırımlı bi yerse mesela işkence.

Markete falan girebilirsin, benim geçen hükümet konağında işim vardı, oraya bile yanımda soktum valla :D kimse pek bi şey demiyor. Bir yere kilitle dahi olsa bırakmayın derim, çalınıp götürülmesi saniyeler sürer.
  • invictae  (17.05.22 13:43:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.