[]

kapatılan banka şubesi

ankara'da bir bankanın şubesinde hesap açtırmıştım. sonra kart falan da almadım. başka şehre geldim. geçen gidince gördüm o şube kapanmış. hesaplar da kapanıyor mu bu durumda?
 
hesabınız başka bir şubeye devroluyor.


  • inheritance  (17.05.22 09:40:02) 
Devroluyor. Bankadan boyle bir mail gelmisti, sonra tasinmadilar galiba.

Değerli Müşterimiz,

Rumeli Hisarüstü Şubemizin 22 Ekim 2021 tarihinde kapanacağını üzülerek bildiriyoruz.

Hesap ve Ürünleriniz

Rumeli Hisarüstü Şubemizdeki hesaplarınızı size en iyi hizmet verebileceğimiz bir şubemize aktaracağız, aktarımla ilgili ayrıca bilgi vereceğiz. Hesaplarınızı belli bir şubeye taşımak isterseniz, işlemlerinizi talebiniz doğrultusunda gerçekleştirmekten mutluluk duyarız.

• Hesap ve ürünlerinizin içeriği etkilenmeyecek.
• Kredi kartı numaralarınız ve ürünlerinize ait şifreleriniz aynı kalacak.
• Aktarım sonrası oluşturulacak yeni hesap numaralarınız tarafınıza ayrıca iletilecek.
• Bankacılık işlemlerinize aynı kalitede devam edebilmeniz için mevcut hesaplarınızda tanımlı ödeme talimatlarınız, oluşan yeni hesap numaralarına otomatik tanımlanacak.
• Mevcut hesap numaralarınıza havale ve EFT yapılması durumunda, tutar otomatik olarak yeni hesap numaralarınıza yönlendirilecek.
  • hayley williams ile evlenecek genc  (17.05.22 19:58:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.