[]

Büyük bir Tech firması ile görüşme hakkında

Merhabalar

1 Haziran için, dünyada ilk 5'te olan bir tech firmasının recruiter'ı linkedin'den ulaştı iş görüşmesi için katılmak ister misin diye.

Şimdi şöyle bir sorun var, 15 günde istediğim gibi hazırlanamam, ek bir süre istedim fakat sadece o gün hiring maratonu varmış, bu yüzden veremeyeceklerini söylediler.

Ek olarak, eğer ok diyip katılırsam, çok büyük ihtimalle başarısız olucam ve bir sonraki görüşme için genellikle 3-6 ay beklemek zorunda kalıcam.

Katılmazsam bu hakkımı yakmamış olucam ve birkaç ay iyice hazırlanıp daha iyi pozisyonlara başvurabilirim.

Arada kaldım, siz ne dersiniz?

 
Mükemmeli bekleme, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalış.


  • dissendium  (16.05.22 21:23:41) 
Böyle şirketlere ulaşmak çok zor. Onlar sana ulaşırsa senin cvni görürler. Onlar sana ılaşmazsa nereden başvurursan başvur cvni görmezler. Olay mülakat şansı yakalamakta. İsterse çok iyi cvin olsun, mülakat şansı yakalasan yüzde yüz işi kapacak ol, o cvnin görülmesi ve mülakat şansı yakalamak çok zor. O yüzden kaçırma. 15 gün yeter. Kendine yeni bür yetkinlik eklemeye kasma. Hali hazırda olan yetkinliklerini doğru açıklamanın yöntemini bul, tekrar tekrar pratik yap yeter


  • zimbirik  (16.05.22 21:38:22) 
usttekilere arti 1


  • hewit  (16.05.22 23:48:56) 
eldeki bir, gelecek ikiden iyidir.

daha sonra olursa hazırlanmanın garantisi yok.
ben olsam iki haftayı değerlendirir ve elimden gelenin en iyisini yapardım.
  • biseysorcaktim  (17.05.22 00:16:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.