Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

Bt kulaklık almayı düşünüyorum ama birkaç sorundan dolayı sürekli erteliyordum.

-Kulakiçi kulaklık takmakta zorlanıyorum, kulakiçine sokmak rahatsız edici geliyor.(Şuan kullandığım rahatsız eden kablolu kulakiçi kulaklığın çapı 0.5cm)

-Bu kadar küçük bir şeyi büyük ihtimal kaybederim.

Bu yüzden ensede birleşenlerden birkaç model baktım.
www.hepsiburada.com

Fakat bunların da kaba bir görünümü mü var bilemedim. ANC gürültü önleme özellikleri de yokmuş, önemli bir eksiklik midir?
Bu gibi modelleri kullanan arkadaşlar tavsiye eder misiniz, ne gibi sıkıntıları var?
"Benim de bu gibi endişelerim vardı ama şu model kulakiçi kulaklık kullanıyorum on numara" dediğiniz önerilere de açığım.

neden hala bu kaba modellere bakıyorsunuz ki? ben airpods 2. nesil kullanıyorum.. o kadar bütçem yok diyorsanız deneyimlediğim, airpods 2. nesilden ses ve performans olarak pekte farklı olmayan oppo enco air modeli tavsiye edebilirim..

düşürür kaybederim diyorsanız bunlar için 25-199tl arası kulaklık askısı / boyun aparatı satılıyor.. spigen, galio gibi markaların ürünleri var..

silikonlu olanları hiç denemedim.. size de tavsiye etmem.. kulak içinde ciddi ağrı yapıyor bende..

www.hepsiburada.com
  • synche  (16.05.22 15:41:56)
tronsmart onyx ace veya pro yu tavsiye edebilirim.

  • aeroknight  (16.05.22 16:01:35)
bazı kulaklıkların mikrofonu ile telefonda konuşmak işkence oluyor. mikrofonunun iyi çalıştığına emin olun.

etrafımdaki bir çok insan (ben dahil) ucuz kulaklık kullanıp sonra AirPods aldı. aradaki fark dağlar kadar.
  • co2s2  (16.05.22 17:59:36)