[]

Cambly alternatifi

İyi akşamlar, ingilizce konuşma pratiği kazanmak istiyoruz kiz arkadasimla. Cambly alternatifi hangi platformlar var?Bunun haricinde Istanbulda konuşma pratiği dersi almak istiyorsak özel hoca olarak kimle çalışabiliriz? Bütçe sıkıntısı yok şimdilik. Alanında fark yaratan baya iyi birini arıyoruz.

 
Englishcentral.com kesinlikle en iyi alternatif.

Haftada 5 olan pakete üyeyim. Her ders 25 dakika. Dersi 20liradan daha aza geliyor.

Dun yabancıların olduğu bir grupta idim. Saatlerce sohbet ettim insanlarla, bir kac ayda bu noktaya gelebileceğimi düşünmemiştim.
  • biseysorcaktim  (15.05.22 18:35:49) 
Bütçe sıkıntısı yoksa preply ve italki de alternatifler. Cambly gibi, ama ders paketi değil ders satın aliyorsunuz burada. Hoca filtreleme vs var.

Englishcentral.com dakiler filipinliler, diğerlerinde uk ya da usa'dan da bulabilirsiniz.
  • biseysorcaktim  (15.05.22 18:38:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.