[]

Outdoor icin meteoroloji uygulmasi

Belli tirmanis, trekking vs. rotalarinin hava durumunu gosteren bir uygulama biliyor musunuz?
 
wikiloc uygulamasının premium versiyonunu edinirseniz istediğiniz her türlü tırmanış, doğa yürüyüşü vs. rotalarındaki hava durumunu sorgulayabilirsiniz.


  • levendis  (15.05.22 21:19:10) 
marmara ege akdeniz için poseidon candır. yağış önemli oluyor genelde trekking için onu da 3 saatlik arayla gösterir. ayarlardan utc'yi açın ve aplikasyonun gösterdiği saate 3 saat ekleyin.

zirveler için mountain forecast var: www.mountain-forecast.com bir de snow forecast var: www.snow-forecast.com

yüksek dağlar kendi hava durumunu oluşturabildiği için irtifada çok güvenmeyin hava tahminlerine her an her şey olabilir.
  • argent dawn  (16.05.22 01:17:31 ~ 01:19:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.