[]

Scooter sahibi olanlar.

Arkadaşlar scooter almak istiyorum ama mesela gittiğimiz yerde normal scooter kiralama şirketlerini kiraladığımız yerlere sağlam bir kilitle bağlıyor musunuz?
Yoksa nereye koyuyorsunuz yanınızda götüremeyeceğiniz yere? 
10 saniye sonra calarlar.
Normal kurye motorunu bile caliyor adamlar.

Yaninda tasiman lazim.
Martiyi da calarlar aslinda ama satisi falan derttir onun.
  • divit  (15.05.22 14:24:59) 
Olduğu gibi veya katlayarak yanıma alamayacağım yerlere scooter ile gitmiyorum. Kilitleyecek olsam bile bi yerde bırakmam, kucaklayıp götürmeleri dakika sürmez:)


  • invictae  (15.05.22 23:35:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.