[]

Istanbul taksi

Selam,

Yeni havaalanindan gece 12 den sonra taksiyle Uskudara gecmem gerekiyor. Bu guzergah asagi yukari ne kadar tutar? Takside kredi karti ile odeme yapilabiliyor mu? Birde direk oradaki taksilere mi binmek daha iyi yoksa itaksi uygulamasi ile mi cagirmak lazim?

Simdiden tskler,

 
Taksiyi nereden çağırdığının bir önemi yok. Tarife belli (turkuazlar biraz daha pahalı sadece).

Gideceğin mesafeyi google maps ile belirleyip şuradan ne kadar tutacağını hesaplarsın: taksi-ucreti.hesaplama.net
  • himmet dayi  (14.05.22 15:36:23) 
Sarı taksi 360 lira turkuaz taksi 430 lira civarı yazar. Bir de 15 lira köprü ücreti ödersin ekstra.

Onun yerine havaşla Kadıköy + taksi daha ekonomik bir çözüm olabilir.
  • biseysorucam  (14.05.22 15:50:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.