[]

Sadece kafası kesilmiş izmariti fırında nasıl pişirmeliyim?

Merhabalar

Baktım fiyatı 48 liraya düşmüş, yarım kilo alayım dedim fakat temizleme kısmında başını ve fileto şeklinde açıp arasındaki kılçığı alabilir misiniz dediğimde adam fileto şeklinde yaparsam parçalanabilir dedi, bu yüzden sadece kafasını alıp verdi.

Normalde ben fırında biraz daha büyük balıkları fileto şeklinde yapıp 30 dakikada pişiriyordum, şimdi izmariti sadece kafası alınmış şekilde nasıl pişirirsem daha iyi olur?

Direkt atsam, üzerine de limon dilimi patates falan atsam olur mu?

EDIT: Yapamadım, balıklar yandı.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.