[]

campus france acil!!!

merhaba,

erasmus ile fransa'ya gideceğim, lisans 3. sınıf öğrencisiyim. campus france'da motivasyon mektubu yazmam gerekiyor mu? düzey olarak da 3. sınıfı mı seçmeliyim yoksa 4. sınıfı mı zira erasmus yaparken 4. sınıf olacağım.

bilen biri cevaplarsa çok memnun olurum. bir de campus france'a kayıt işlemini 48 saatte tamamlamak mı gerekiyor?

 
Çok zaman geçti yani ben bunları 2015’te yapmıştım. Dolayısıyla güncel olmayabilir ama motivasyon mektubu diye bir şey yoktu. ‘Sanırım’ halihazırdaki düzeyinizi seçmeniz daha mantıklı zira campus france vize ile alakalı bir prosedür.


  • but that was just a dream  (14.05.22 12:31:58) 
Campus france'ta doldurulmasi gereken zorunlu alanlardan birinde motivasyon mektubu kısmı var. Yazman gerekecek. Guncel bilgi.


  • funl  (14.05.22 13:40:08) 
Evet motivasyon mektubu istenilen belgelere dahildi en son. Çok detaylı aman aman bir şeye gerek yok motivasyon için. Güncel durumda belki farklıdır ama ben 2 günden uzun sürede doldurmuştum eğer öyleyse 2 gün içinde doldurmaya bak. Hangi okula gidiyosun bu arada? Geçen sene erasmusa gittim fransaya, belgelerle alakalı sorularını mesaj atabilirsin sana yardımcı olurum


  • onkiloversemtamamım  (14.05.22 17:10:19 ~ 17:10:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.