[]

Ne Yapabilirim?

Kedinin birini ayağı kanıyor diye veterinere götürmüştüm. 4-5 gündür oradaydı, bugün aldım ve takıldığı mekana bıraktım. Biraz etrafta gezinirken baktım bu kedi her zaman takıldığı mekanlardan olan bir fabrikaya girdi. Girerken baktım kaçmaya başladı, fabrikanın içinde gözden kayboldu. Sağa doğru kafam çevirdim, güvenlik görevlisi olduğunu düşündüğüm biri kediye doğru gidiyordu. Dedim hayırdır. O da bana ''Bir yakalayayım ayaklarını kıracağım'' Buradaki kedilere saldırıyor mu dedi bir şey dedi tam anlamadım.. Muhabbeti devam ettiremedim çünkü fabrikadan bir araç çıktığı için onunla ilgileniyordu, ben de bıraktım..

Şimdi bu yaratık oldu ki 'kırma' olayını gerçek anlamda yaparsa ve ben bunu ispatlarsam mahkemeye verme gibi durumda olumlu bir sonuç elde eder miyim? Dövsen dövülmez, yaşlı bir adam ama benim aklımda bu olay. O kediyi olabildiğince her gün gözlemleyeceğim. Hatta yol üzerindeki çöplere bile bakacağım(daha da ileri giderse diye) Bu tarz can sıkıcı durumlarda neler yapabilirim?

Ya gerekirse avukat filan tutacağım, o derece kafama takıldı.. Kedinin ayağının şu anki mevcut haline belki bu karaktersiz getirmiştir, bilemezsin ki! Anca kendinden güçsüzlere böyle yapar bunlar.

 
İspatınız olduğu sürece hakkında şikayette bulunabilirsiniz (kamera kaydı vs) ki artık hapis cezası dahi veriliyor. O noktaya kadar gitmemesi için önce adamla konusun ben ilgileniyorum bu kedinin başına en ufak birşey gelirse senden bilirim diyin, sahipsiz bilmesin. Gerekirse kedinin o tarafa fazla gitmemesi için başka yere alıştırmaya da çalışabilirsiniz.


  • hipopotamus  (13.05.22 20:06:14) 
Fabrikaya girmesi yasak olabilir, forkliftler eziyor genelde.


  • divit  (13.05.22 21:03:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.