[]

Ford Focus'lardaki 1.6 TDCi ile 1.6 Ti-VCT farkı nedir?

Ford Focus'un iki farklı motoru var. Bir araç beğendim ama bu araç 1.6 Ti-VCT modeli olunca biraz işkillendim. Bu 1.6 Ti-VCT'in farkı nedir? Daha mı iyidir daha mı kötüdür, bilen var mı? Tavsiye eder misiniz? Aldım diyelim, starken zor zatar mıyım?

Araç 2016 1.6 Ti-VCT Benzin LPG 60.000 KM'de


 
yani soru tam olarak bu mu bilemedim ama
vct benzin
tdci dizel motor.
  • teritori  (13.05.22 18:14:30) 
Dediğin motor benzinli işte ama LPG takılmış, tdci olan dizel. Sedan araba satarken zorlamaz diye düşünüyorum, piyasası olan bir araç. Değişen boya onlara dikkat et. Tavan bagaj ve kaput önemli.


  • Topalordek  (13.05.22 23:22:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.