[]

boyoz kargo

izmir'den boyoz siparişi versem trakya’da bir şehire gelir mi ya? gelirse de güzel olur mu( arkadaşlar tutturdu bize boyoz ısmarlaman lazım diye) getirteyim de sussunlar artık modundayım
 
A101'lerde dondurulmuş olarak var.
www.youtube.com

Alsancak Dostlar Fırını Getir'de varmış ama bulunduğunuz ilde hizmet veriyor mu bakmak lazım.
alsancakdostlarfirini.com

Pişmiş olarak ise bir arkadaşım her izmir'e geldiğinde istanbul'a götürür ve en fazla ertesi günü güzel olduğunu söyler. 1 günde kargo ile gelirse izmir'den isteyebilirsiniz.
  • faithless  (13.05.22 17:33:33) 
A101 deki çöp. Boyozla alakası yok. İzmirden kargoyla boyoz gönderen bir yer yok. Fakat dostlar fırınına ulaşırsınız size belki belli bir ücret karşılıgında izmirden kargo ile gönderir o da 2 gün sonra elinize ulaşır. Isıttıgınız zaman kötü bir şey yersiniz. Boyoz dedigin fırından çıkınsa o an taze taze yenilir max 12 saat bekler


  • limonlu eksi  (13.05.22 18:16:48) 
@limonlu tahmin ediyorum kötü olacağını ama beynimi yediler kötü falan yesinler de sussunlar :) kuzenimi arayayım da o alıp otobüse versin bari daha çabuk elimde olur kargoya göre.


  • melodi  (13.05.22 18:23:29) 
biri gidip fırından hamurunu alacak. kargo falan olmaz, hemen gidip otobüs firmasına verecek, siz de bekletmeden alacaksınız. bagaj konulan yer eğer çok sıcak olursa da olmaz ama.

bana özel araçla getirmişlerdi ve sıcakta kalmamasını sağlamışlardı, gelince buzluğa koydum, hiç sorun olmadı. istediğimde çıkarıp fırında pişirdim hemen.

bir de, sorunuz bu değil ama, boyozu merak edip, deyip de seven bir izmir dışından insan evladı görmedim. bir ısırıp atıyorlar. "içi neden boş" diyorlar. "ee bu mu yani" diyorlar. demesinler :)

ek olarak, A-101'de çöp, limonlu eksi'ye katılıyorum.
  • lovemyself  (14.05.22 00:11:51 ~ 00:12:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.