[]

Profesyonel CV danışmanlığı

Merhabalar, yurtdışındayım, burada alanımdaki işlerle ilgili yaptığım onlarca başvuruya çok düşük oranda dönüşler alıyorum. Bunun bir çok nedeni var tabi, iş piyasasının çok rekabetçi olması, iş tecrübemin TR sınırlarında olması, vize durumu vs. gibi ama önemli sebeplerden birinin de CV'min daha bir insan tarafından göz atılmadan application tracking system'e takılması olduğunu düşünüyorum.

CV'mi kendim defalarca optimize etmeye çalıştım ama artık vakit kaybettiğimi bir profesyonelin el atması gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda hizmet aldınız mı hiç? Tavsiye edebileceğiniz memnun kaldığınız biri var mı?


 
Bu işi yapan birinden hizmet aldım.

Calismak istediğim firmaları ve pozisyonları kendisine ilettim. Bence yuksek olan bir rakam ödeme yaptım. Çünkü güvendiğim bir arkadaşımın arkadasiydi.

Sonuç olarak 3 ay önce ernst&young firmasında işe başladım.

Bence burada cv ücreti degil, ilgili kişinin bağlantılarını kullanmasının ücretini ödemiş oldum. Ama sonuç olarak gayet mutluyum.

Referans ile bu konuda hizmet veren birinden hizmet alırsaniz sonucun lehinize olacağını düşünüyorum.
  • Bu yol nereye gider bilmem ama yürüyorum işte  (13.05.22 19:43:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.