[]

Aynı hesap içinde farklı sanal hesaplar açma

Merhaba,
maaş tek hesap içinde olunca nereye ne harcadığımı kestiremiyorum. Ay sonunda ekstre içinde boğuluyorum bu neydi, yemek miydi, benzin miydi, dolandırıcı mıydı diyerek..

Maaşı alır almaz direkt şöyle sanal hesaplara paylaştırmak istiyorum;
* Ev giderleri
* Dışarı giderleri
* Ödemeler
* Hobi
* Yatırım

Yani sonrasında peşine düşmek istemiyorum. Baştan belirleyeyim, kendimi daha çok mecbur bırakayım neye ne kadar harcamam gerektiğine diyorum.

Bunu birçok farklı bankadan hesap açarak onların banka kartlarını cüzdana doldurarak da yapabilirim.
Ama mümkün müdür örneğin garanti'de tek hesap altında böyle alt hesaplar açmak?

 
@Mirket, ödeme de yapabilecek miyim bu hesaplardan?

Yani dışarıda yemek yediğimde ödemeyi 2. hesaptan çekebilme imkanım olacak mı?
  • hikaye mesture  (12.05.22 22:19:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.