Bu araç alınır mı?

Fiyatlar he geçen gün artıyor. Elimi çabuk tutmam lazım. Bu paraya bu araç alınır mı arkadaşlar?

www.sahibinden.com

muadillerinin fiyatlarını bilmediğin için fiyat konusunda yorum yapamayacağım ama honda jazz sınıfının en iyi arabalarından biri. mekanik olarak da honda teknolojisi. üzmez bu araba.

abim seneler önce kullanırdı, göründüğü kadar ufak bir araba da değil üstelik.
  • teritori  (11.05.22 08:41:35)
Ortalamada en üst rakamı yazmış. 280 civarına bağlanabilirse daha iyi olur ama fiyat artış kaygısından 290 da verilebilir. Eğer bir problemi yoksa tabii.

Araç olarak iyi, tutulan bir araç ancak otomatik vitesi yarı otomatik. Vites geçişleri sarsıntılı olabilir. Almadan önce denemenizde fayda var.
  • Evocati  (11.05.22 08:59:06)
jazz b segmentinin en zor bulunan en sıkıntısız aracı. alınır. fiyat araştırılmalı.

  • mikahakkinen  (11.05.22 09:07:12)
cvt şanzıman olduğu için vites geçişlerini hissettirmiyor. geçen sene 150.000 di ne ara buralara geldik anlamadım.

10 yaşında bir arabaya 3 yıllık memur maaşını vermek koyuyor, acaba yanlış mı yapıyorum, fiyatlar düşer mi endişesi var.
  • bu yolun yolcusu  (11.05.22 09:17:47)
ahhh jazz benim üzümlü kekim, çok severim umarım bana da nasip olur. bütçe yetiyorsa yapıştırın gitsin hocam gayet iyi duruyor. hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallaaa.

  • dedim ben sana  (11.05.22 09:57:58)
Araç iyi. Bu gibi konularda çok düşünüp 3'ü 5'i hesaplamamak lazım. Tarcanlar vb gibi iyi bir ekspertize sokup alın gitsin. Araç piyasasıyla ilgili düşüşten ziyade yükseliş beklentisi var, dolar da uykudan uyandı, neler olur bilemeyiz, ihtiyaç varsa alın derim..

  • msb  (11.05.22 11:08:59)
10 yaşında araç, bunun yerine 2-3 yaşında kia rio bakardım.

  • nuisance  (11.05.22 11:10:54 ~ 11:12:25)
Birebir aynı araç dayımda da var. Hatta ilana bakınca dayım arabasını mı satıyor diye şaşkınlık oluştu. Neyse araca gelecek olursak gayet güzel rahat sürüşü konforlu üzmeyecek bir araba. Geçen ay izmir İstanbul arasında kullandım gayet hoşuma gitmişti. Dayım geçen senenin şubat ayında bu arabayı 95 kmdeyken 135 bin liraya almıştı. Şuan 300 bin lira. Ekonomi bu şekilde giderse seneye bu zamanlar 450 civarına satılır

  • limonlu eksi  (11.05.22 12:17:06)
2012 model arabaya 300bin lira vermezdim ben ne marka olursa olsun.

2017-2021 model bir sürü araba bulursunuz o fiyatlara
  • bigcaptain  (11.05.22 13:29:59)