[]

Fahri trafik müfettişi aracılıgıyla ceza

Fahri trafik müfettişi polise demiş polis te ceza yazmış, şimdi buna itiraz etsem sonuç alabilir miyim 1.800 TL boşa mı gidecek?

Polis memurları bu fahri müfettişlerden kamera görüntüsü istiyor mu yoksa sözüne itibar mı ediyorlar.


 
itiraz ederseniz sonuç alabilirsiniz ama alamayadabilirsiniz. yasa gereği ftm ler kamera görüntüsü almak zorunda değil. kolluk olmadıkları için de zaten bu sıkıntı çıkartabilir. siz tutanakta bulunan yerde ve saate, belirtilen ihlali yaptınız mı yapmadınız mı? aksini ispatlama imkanınız var mı? sonuç bunlara göre değişecektir.itirazın red olma ihtimaline binaen erken ödeme imkanını kaçırmayın derim.


  • scowl  (10.05.22 16:58:31) 
40 gün öncesine ait ceza geliyor açıkçası o gün o saatte olup olmadıgımı bilme imkanım yok. Normal güzergahım da değil ama absürt yer de değil. Kamera yok adam kafasına göre yazıyor, iyiymiş bu dünya.


  • liberal  (10.05.22 17:28:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.