[]

İphone şarj kablosu sorunsalı

İphone orijinal şarj kablosu, adaptörü çok pahalı. Şarj kabloları çok çabuk yıpranıyor. Şarj kablosu ihtiyaç olunca nereden, ne alıyorsunuz? Orijinal kablo ile aynı işi görecek makul fiyatta bir marka var mı acaba? İphone'nun alınabilir olduğu günlerden kalma telefonlarımız var. Son ekonomik tablo ile bırakın yeni telefon alabilmeyi şarj malzemesi v.s. bile alamıyoruz.
 
ben bu kablo işlerinde kalite/fiyat olarak yan sanayide ttec'i tercih ediyorum.


  • fucking machine in my head  (10.05.22 11:33:21) 
Ugreen en iyisi yan sanayide.


  • furry burns  (10.05.22 11:47:59) 
ben baseus kullaniyorum. yakin bir arkadasim anker tercih ediyor. genelde 2m'lik modelleri kullaniyoruz.


  • helenart  (10.05.22 11:50:02) 
ttec veya baseus iyidir aynı şekilde.


  • roket adam  (10.05.22 11:56:21) 
nedense benim aldığım yan sanayi kablolar orijinal kablolardan erken çöktüler.

2016 model iphone se'nin orijinal kablosunu, 2 sene sonra yanına 2 metrelik bir kablo alarak yedekledim. geçen seneye kadar bantla yamaya yamaya kullandım.

bir tayvanlı firmanın 2 metre kablosunu aldım sonra. kablo üstten temassızlık yaptı. garantiden parasını aldım.

6 ay önce orijinal 2 metre kablo aldım. hala kullanıyorum. iphone 13'ü de onunla yavaş şarj ediyorum.

şarj girişlerim hala iphone se'den (hatta biri iphone 4s'ten - 2012 modeldi) kalma.

tayvanlı cihazı aldığım marketteki müşteri ilişkilerci, para iadesi yapan çocuk "orijinal al ya en iyisi onlar yine" dedi. bu arada hama'nın falan da iade kutusu çoktu.

mekan romanya, market altex.
  • rain when i die  (10.05.22 11:59:00) 
mfi lisanslı olmayan iphone kablosu kullanmayın öncelikle.

önerim şudur ki asla orijinal olmayan kablo kullanmayın. letgoda özellikle kutudan çıkan kabloyu ucuza satan çok oluyor onla alabilirsiniz. aldıktan sonra da makaron alın (ısındıkça daralan). bunla kabloyu güzelce kaplayın, ömürlük olur.
  • jelly bear  (10.05.22 12:11:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.