[]

1,5 yaşındaki güzeller güzeli kedimizi istanbul içi geçici sahiplendirme

Merhaba, üç aylıkken sahiplendiğimiz tek gözü olmayan diğer gözü ise sapasağlam gören tekir dişi kısır kedimizi kısa bir dönem için sahiplendirmek istiyoruz. Bir ay önce doğum yaptım bebeğimiz prematüre doğdu çoklu organ yetmezliği ile… bağışıklığı çok düşük olduğu için bir süre kedimiz ile aynı evi paylaşması riskli. kedimizi minimum üç maksimum altı ay olmak üzere İstanbul içinde sahiplendirmek istiyoruz.
Mümkünse arada bir kedimi ziyaret etmek de isterim. Kedimizin hali hazırda bulunan 2kg mamasını, kumunu, temiz kum kabını, kafesini de teslim edeceğiz. Aşıları tam ve aylık aşılarını yaptırmaya devam edeceğiz. Aşıları için veterinere biz getirip götürebiliriz. Her türlü maddi yükünü üstlenebiliriz. Kedimizi max 6 ay sonra evimize geri getireceğiz. Kedimiz adına duyarlı, hayır dendiği zaman anlayan aşırı uysal beraber yatmayı seven sıcakkanlıdır. Issırma ve tırmalama huyu yok. 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.