[]

Araba lastik markası

Aracıma yaz lastikleri alacağım. Fiyat/performans olarak makul öneriniz ne olur acaba? Lassa'nın bir kampanyasını duyuyorum bu sıralar ama detayları gerçekten cazip mi bilemiyorum...
 
geçen yaz dunlop aldım uygundu performansı da fena değil, bir de dunlopun üretimi olduğu iddia edilen biraz daha ucuz falken var.


  • orpheus  (09.05.22 15:54:38) 
Benzer araştırma ile falken aldım. Gayet memnunuz 20k km geride kaldı. Yaz kış kullandık. Kar performansı yok gibi birşey yalnız. Yine alacak olsam falken alırım, beklentimi karşıladı sonuçta.


  • baldan kaymak  (09.05.22 18:20:48) 
Hankook almistim.pandemi oncesi fiyati uygundu.cok memnunum. Yaz lastigi ama kisin da bi iki kere karda kullandim hic fena degildi.


  • omonia  (09.05.22 22:39:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.