intel celeron işlemcili laptop

merhabalar,intel celeron işlemcili laptoplar nasıldır?tavsiye eder misiniz?günlük işlemlerde,video izlemek,sosyal medya vs kullanmak için..acer,asus vb bir marka almayı düşünüyorum.hatta bir tanesinin ram'i 4 gb..ne dersiniz?

Sadece sosyal medya ve video izlemek için çok detaylı düşünmenize gerek yok aslında, genel geçer bir markanın herhangi bir ürününü alabilirsiniz. En kısa yoldan windows 11 yüklü bir bilgisayarın temel standartları saydığınız ihtiyaçları karşılar.

Ancak araya zaman zaman nispeten büyük boyutlu excel dosyaları girecekse, fotoğraf ve video düzenlemeleri yapacaksanız, arada basit oyunlardan vesaire de oynarım diyorsanız celeron işlemcili bilgisayarları komple atlayın. i3 10.nesil ve üstü bilgisayarlara bakın.

Diğer taraftan video kalitesini önemsiyorsanız bilgisayarınızda en aşağı 1080p bir ekran bulunmasını önemsemeniz bence hayrınıza olur, bu durumda da i3 bilgisayarlara kaymayı düşünebilirsiniz.

Celeron bilgisayarlar chip krizi ve ekonomik bunalımlardan sonra tekrar yaygınlaşmaya başladı. Normalde bu tip bilgisayarların genelinden çok daha güçlü telefonlar mevcut.
  • akhenaten  (09.05.22 12:58:55 ~ 13:02:26)
Ben kullanıyorum dell ini.gayet yetiyor bu işlemlere ve memnunum

  • crimson man  (09.05.22 13:14:57)
video oynatmada sorun olabilir.

  • Cruyff  (09.05.22 13:17:51)
yüksek çözünürlüklü videoları izlerken sorun yaratabilir. ayrıca 4gb ram demişsiniz ama 4gb ram bence oldukça düşük. en azından 8gb olsun.

  • teritori  (09.05.22 14:50:19)