[]

Klinik Psikoloji Tez-Katılım Ricası- Yeterli Sayıya Ulaşma Çabası

Daha çok kişiye ulaşabilmek adına tekrar yazıyorum.
"Merhaba, arkadaşımın tezi için katılımcı olursanız seviniriz. Modlardan ricamız biraz sabit durması, teşekkürler.

"Merhaba, ben Psikolog Çiğdem Emir. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans tez çalışmam için 3-7 yaş arasında çocuğu olan anne katılımcılara ihtiyacım var.

Yaklaşık 20 dakika süren çalışma sonunda dileyen katılımcılar 100er TL'lik Tozzshop çekilişine de katılabilirler.

Çalışmaya aşağıdaki linke tıklayarak katılıp çevrenizde bu yaş grubu çocuğu olan annelerle paylaşırsanız çok sevinirim.
Zamanınız yoksa parça parça doldurabilirsiniz. Linke her tıkladığınızda kaldığınız yerden devam ediyor :)
baskentpsychology.eu.qualtrics.com
"

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.