[]

pubg oynarken uzağa uçamama

merhaba. pc tarafı için sorum.
2 haftadır bu oyunu oynuyorum görüyorum ki bazıları teeee mapin sonuna kadar uçaktan atlayıp süzülüyor bense yarı yolda patates çuvalı gibi yığılıyorum. acaba bir tuş vs var da ona basınca daha uzun menzil mi gidiyoruz? 
bir tuşu yok ama taktikleri var, şu mesafeye kadar şöyle dur, sonra böyle dur, şurada paraşüt aç vs. ben de yıllar önce youtube'dan izleyerek çözmüştüm bir şey tam yapamasam da.


  • patronaj1  (09.05.22 11:11:21) 
belli bir mesafe gidebiliyorsun, en güneyde atlayıp en kuzeye kimse gidemiyor diye biliyorum, kuzeye yakın atlaman lazım.


  • ravenudon  (09.05.22 11:24:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.