Hollanda'dan Zarf İçinde Supplement

Selamlar geçen yaz Universal markasının Animal Cuts isimli ürününü kullanmıştım baya yararını görmüştüm. Türkiye'de bulamadım arkadaşım Hollanda'dan zarf içinde gönderecek bana ürünü.Universal markasının ürünlerini kullananlar bilir küçük küçük poşetler içinde 7 8 tane hap olur paketi açıp içindeki hapların olduğu poşetleri zarfa doldurup gönderecek.

Gümrükte herhangi bir sıkıntı çıkar mı ?

Sorun olur. Supplement alıp göndermek zaten yasak, bir de sen bunun zarfta geleceğini söylüyorsun adamlar her ürünü zaten taramadan geçiriyorlar öyle küçük poşette hap şeklinde görürlerse direkt uyuşturucu muamelesi görür uğraşır durursunuz sonra.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (07.05.22 15:57:43)
Tabiki çıkar.

  • logisticsmanager  (07.05.22 16:28:30)
Peki direkt paketinde gönderse herhangi bir sıkıntı olur mu ?

  • edi pakbayram  (07.05.22 16:37:04)
nasıl gönderdiğin önemli değil. x-ray'den geçer bunlar. memurun bir anlık boşluğuna denk gelmediği sürece de imha edilir veya geri gönderilir.

edit: bunlar derken, her şey x-ray'e girer.
  • floydian  (07.05.22 16:39:59 ~ 16:44:33)
Supplement yasaklı ürün kapsamında, gümrükten hiçbir şekilde geçmez. Yani yolcu olsa yanında bikaç tane getirirse geçirir de bu şekilde geçmez.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (07.05.22 16:40:10 ~ 16:40:27)
konudan bağımsız tr’den uk’ye 1 kilo civarı whey protein getirtmiştim kargo ile ( neden bunu yaptım bende bilmiyorum )

Sorun olmamıştı
  • phiphi  (07.05.22 17:32:34)