[]

Green card

Yarın açıklanacak sonucu bekleyen umudu olan var mı?
 
Bir umudum var ;))


  • Markk  (07.05.22 00:55:34) 
bu sene şanslı hissediyorum :)


  • megacracker  (07.05.22 00:58:08) 
yaşadığım ülkede düzeni kurmama ramak kalmışken olur da çıkacağı tutarsa bana sevinir miyim üzülür müyüm bilmiyorum. duyuruyu görene kadar unutmuştum bu arada. şu andan itibaren bi heyecan var.


  • IncredibleMau  (07.05.22 01:02:18) 
yuzde 1


  • baldur2  (07.05.22 03:48:21) 
eskiden oluyordu çünkü hayal etmek güzel. sonra umudumu yalnız green card'a bırakmanın saçma olduğunu görüp başka şeyler yaptım. çünkü ihtimal yılda bir sıklığa göre gerçekten çok düşük.

şimdi 5-6 yıldır başvurmuyorum bile artık.
  • bohr atom modeli  (07.05.22 10:24:24) 
çıksa ne olacak, hukuk okudum, diploma orada geçmez elin gavur memleketinde amelelik mi yapayım


  • thereisnoway  (07.05.22 13:14:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.