Şöyle bir mobil uygulama

Çalıştığım yerde uzun uzun anlatamayacağım birçok sebepten ötürü düzensizlik ve iş bilmezlik hakim. Dolayısıyla, özellikle de son zamanlarda akşam saatleri sözde 'acil' şeyler için sık sık rahatsız ediliyorum ve konuşarak çözmek en azından şu aşamada mümkün değil. Kendi şahsi telefonum ve hattım olduğu için akşamları ve hafta sonları kapatmam da mümkün değil.

Bu yüzden istiyorum ki akşamları tek tuşla, işle ilgili şahısların numaralarını whatsapp, sms ve aramalardan engelleyebileyim, sabah olunca da yine tek tuşla bu engelleri kaldırabileyim. Var mıdır böyle bir uygulama?

Not: Androidspor.

Belirli numaralara arama izni verip rahatsız etmeme modunu açmak işe yarar gibi

  • kisa  (06.05.22 14:34:27)
iphone ise odak duzeni kurabilirsin. su saatlerde sadece favorilere eklediklerim ulasabilir gibi bisey yapabilirsin.

  • dokunmakalbime  (06.05.22 14:49:34 ~ 14:49:46)
Rahatsız etmeme modunda sadece sms ve çağrılar için sınırlama var sanırım. Whatsapp gibi uygulamaları da benzer şekilde kontrol edebilecek bir şey olmalı. Bu, rahatsız etmeme modunda yok anladığım kadarıyla.

  • henchman  (06.05.22 15:10:47)