Elektrikli Çim biçme makinesi

Kullandığınız ve tavsiye Edebileceğiniz bir marka model var mı?
50 m2 bahçe için bakıyorum. Öyle pahalı olması gerekmiyor

Bizde Einhell 1030 var. Hemen hemen aynı büyüklükte bahçe. 6 yıldır gayet memnunuz.

  • lancelot du lac  (05.05.22 23:37:24)
Bosch almıştım 4-5 yıl önce ama modelini hatırlamıyorum, fakat aslında basit bir mantıkla çalışıyorlar, basit bir yapıları var. Bilinen hangi markadan alırsanız alın sıkıntı çıkacağını sanmam.

Einhell 1030 ve 1032 yeterli cihazlar gibi, baktım da şimdi, fiyatları da 850-880 tl.

Benim model bocsh ARM 32 sanırım, ya da çok benziyor, onun da fiyatı 980 tl imiş.

Kesme yüksekliğine dikkat edin aldıktan sonra, çok kısa kesmeyin tek seferde, çimler uzunsa.
  • John Bloor  (06.05.22 10:48:36 ~ 10:49:27)
Arm 32 nin bir parçası plastik diyorlar sık sık sorun çıkarıyormus? Var mı öyle bir şey gerçekten.? Einhell inceleyeyim.

  • merkep gibi adam  (06.05.22 18:06:35)