Ahmad Tea'den daha güzel çay var mı?

Ahmad Tea'nin Earl Grey demlik poşet çayını kullanıyoruz. Onu çok beğeniyorum.
Türk çayları dışında bu çayı beğenen birine önerebileceğiniz başka bir demlik poşet çay var mı?

Ahmad'ın "Breakfast Tea"sini hiç beğenmedim mesela.
Lipton'un Earl Grey'ini de Ahmad bulamayınca içiyorum.

doğuş çay'ın export'unu tavsiye edebilirim.

edit: çok pardon, poşet demişsin. exportun poşeti yok.
  • teritori  (05.05.22 16:41:10 ~ 17:59:50)
Demlik için poşet çayı var mı emin olmamakla birlikte Halep çay demek istiyorum.

  • Amaranta ursula  (05.05.22 17:28:55)
Mahbubayi deneyebilirsiniz hocam, ben severek iciyorum.

  • ciagra  (05.05.22 18:30:26)
Twinings in earl greyini seviyoruz biz. Ahmadtan guzel.

  • ananiyimioguz  (05.05.22 19:16:26)
Ahmad tea kalp ben resmen fakat bütçe artık elvermiyor almaya. Hele extra special ı var onun mmm.

Ben şu an lipton Doğu Karadeniz kullanıyorum. Aynı tadı vermese de çaylar içinde en dolgun tada bu sahip bence.
  • kablelvuku  (05.05.22 19:27:28)
Gurieli var, gürcü markası. Ben daha iyisini içmedim.

  • ehti  (05.05.22 21:02:57)
Ahmad gerçekten en iyisi. Dünya çapında da Ahmad çok iyi bir seviyede zaten. Çaykur Altınbaş da güzel ama aynı kalitede değil.

  • estuera  (06.05.22 01:14:37)
  • gabe h coud  (06.05.22 09:54:14)