Misirlilar'i nasil bilirsiniz?

Arkadaslar, 4 tane Misirli ile calisma ihtimalim var, nasil insanlar? disiplin vs.
bir arkadasim Lübnanlilar ile calistigini, o calistigi kisiler erkek olduklari icin onu dinlemediklerini söyledi. bunlarda erkek sadece biri kadin, herhangi bir zorluk olur mu? arkadasimin dedigi gibi bir durum olacaksa valla hic ugrasacak halim yok, baska bir arkadasa söyleyebilirim.

sinirli tecrubeme dayanarak genelde 'dedigim dedik' turde mizaclari oldugunu soyleyebilirim. ama kadinlara karsi dinlememe gibi bir olay gozlemlemedim.

  • SulhiSaygili  (05.05.22 15:07:41)
6 ay 3 erkekle calistim, kadinim. kadini dinlememe gibi bir durumla karsilasmadim ama gevsekler. takip etmezseniz saliveriyorlar kendilerini.
tabi her birey ayridir, benim calistiklarim gevsekti ama diger arkadaslarin ekibinde cok disiplinli, isini cok ciddiye alan insanlar vardi. o ekibin basi da kadindi.
sans meselesi biraz.
  • 65 derece  (05.05.22 15:17:32 ~ 15:17:48)
Birkac ay calistim misirli birileriyle. Avrupalidan cok bize benziyorlar, iyi anlasmistik

  • fakyoras  (05.05.22 16:44:57)