[]

sabah göz açamama

sabahları gözlerimi açarken zorlanıyorum. özellikle sağ gözümde var bu. gözkapağım gözüme direkt sürtünüyormuş hissi verip acıyor.eskiden yaşadığım bir problem değildi. yaşayan var mı bu durumu. nedeni ve çözümü nedir.
 
Ben aynı şikayetle doktora gittiğimde göz kuruluğu demişlerdi. Bir jel vermişti doktor, düzeldi.


  • irene  (05.05.22 11:46:00) 
göz kuruluğu olabilir. eczanelerde suni gözyaşı damlaları olur. onlardan alıp birkaç saatte bir damlatırsanız rahatlatır. doktor olmadığım için bu tıbbi bir tavsiye değil elbet. bir doktora görünmenizde fayda var. bahsettiğim damla ilaç niteliğinde olmadığı için kullanmanızda sakınca yok ama.


  • mustafakesekci  (05.05.22 11:51:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.