[]

garanti bankasi mail uzantisi

garanti bankasindan birine mail atmam lazim ama mailini bilmiyorum. uzanti nasi oluyor garanti de.

tesekkurler


 
Bana garanti'den gelen mailler İsimSoyad@garantibbva.com.tr şeklinde.


  • kibritsuyu  (04.05.22 21:49:09) 
Sonu garantibbva.com.tr ancak mailler direkt isim soyismi değil. İsim+soyisimden ilk birkaç harf. Kaç harf olduğu şirkette daha önce bu isimde çalışan kişiye göre değişiyor. Direkt isim soyisim atarsan muhtemelen yanlış olur.


  • gokank4  (04.05.22 22:50:03) 
isim soyisim değil,

(isim)(soyismin ilk iki harfi)@
  • liberal  (05.05.22 09:43:42) 
Çok jenerik bir isim değilse direkt isimsoyisim@ şeklinde oluyor, ama çok rastlanan bir isim ise kısaltmalar, noktalamalar olabiliyor.

Çünkü binlerce çalışanı var, aynı isme sahip yüzlerce, aynı soy isme sahip onlarca çalışanı olması muhtemel.
  • John Bloor  (05.05.22 11:31:47) 
Bütün çalışan mailleri isim soyisim değil. Bazıları isim + soyismin 2 harfi, bazıları isim + soyismin 3 harfi, bazıları isim soyisim, tamamen değişebiliyor.


Uzantı doğru.
  • Bu yol nereye gider bilmem ama yürüyorum işte  (05.05.22 11:33:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.