Son bir kez stalklasam mı?

1 aydır hiç bakmadım ne yapıyor diye? Hesabını da sessize almıştım. Bayramda ne eğlenmiştir şimdi. Ne kadar ilginç bağımlılık gibi. Bakıcam görücem yine hüzünlenicem veya hiç görmek istemeyeceğim şekilde aklıma girecek. Sanki ondan haberim olsa ne olacak. Yine aynı mekanda olduktan sonra. Kendimi onunla kıyaslamak tan da yoruldum.

Ama son kez baksam mı bayramı nasıl geçiyor diye?

Edit: Destekleriniz için teşekkür ederim. Değer verdiğim kadar değer görmediğimi farkettim ve iletişimi dengelemeye çalışıyorum. Bu süreçte yine üzülen de ben olacağım :(

Bakma.

  • Amaranta ursula  (04.05.22 20:15:19)
Yap gitsin bişey olmaz. Kafanı çevirdikçe bakmaktan çekindiğin şey büyür kafanda. Ben ilgi duyduğum şeylere/kişilere basitliği bulana kadar yaklaşmaktan yanayım. Senin durum tabi daha farklı ama temel mantık bence aynı.

  • IncredibleMau  (04.05.22 20:23:05)
Bakma +1
Gözden irak gönülden irak. Ben bir kere baslayinca, sürekli stalklamaya devam ediyorum.

  • reactionic  (04.05.22 21:07:28)
Hayır.
Bir hafta bir ay sonra yine "son bir kez stalklasam mi" diye düşüneceksiniz. Eğer bu döngüye girmek istemiyorsanız bakmayın. Bunun sonu yok çünkü

  • hayalhayal  (04.05.22 22:53:09)
Bence takipten bile çıkarmalısın. Son bir kez dediğin bir süreç yok. Son bir kezin sonu yok ve hiç bir işine yaramayacak.

  • godspell  (08.05.22 18:39:58)