[]

Tüp mide ameliyatı

Korkmaya değer bir ameliyat mı dostlar?
Ben kan aldırırken bile stres olup korkan biri olarak nasıl ameliyat olurum? 
ölümcül bir hastalığınız veya kazanız olmadığı sürece, bu tip kontrollü ameliyatların hepsi aynı sayılır bana göre. hepsinde hastaneye yürüyerek giriyorsunuz ve aynı anesteziyi alıyorsunuz. uyandığınızda yine aynı yatakta uyanıyorsunuz. burun estetiği de olsanız, yağlarınızı da aldırsanız aynı. o yüzden ameliyattan korkmanıza hiç gerek yok, ameliyat sonrası hayatınız değişecek ancak tüp mide ameliyatı olduğunuza göre ilk süreç zor olsa da uzun vadede olumlu anlamda değişiklik olacağı kesin.


  • kent sakini  (03.05.22 17:56:27) 
Kardeşim oldu, çok mutlu, 120'den 55'e düştü ve sarkması da olmadı. Doktor önerisi isteyen olursa paslarım.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (04.05.22 01:20:47 ~ 01:21:28) 
ameliyat korkusunu bir kenara koyarak yaziyorum.

cok yakin bir dostum bu ameliyattan oldu. 2 sene filan sorun cikmadi. sonra "normal" sayilacak bir komplikasyon gelisti ve hayati zehir oldu. tekrar ameliyat oldu, belki yine olmasi gerecek vs. cok ama cok pisman. bu surece sahit olmus biri olarak (ve hic haddim olmayarak) olmamani tavsiye ederim.

Su basliga bir goz at derim www.eksiduyuru.com
  • lamartin  (04.05.22 11:07:36) 
Bmi 42.5 olan biri olarak diyet hiç kolay değil.


  • les yeux blanches  (04.05.22 12:45:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.