[]

atatürk arboretumu foto makinesiyle giriş

atatürk arboretumuna gideceğim, bu yaşıma kadar hiç gitmedim ve düğün vs. çekimcilerin mekanı haline gelmiş bir yer olduğunu da biliyorum ama bitkileri merak ediyorum. internet sitesinde gördüğüm kadarıyla bir takım kurallar var ve bu kuralların temelde ücret ödemeden profesyonel çekim yapmaya çalışanlara karşı hazırlanmış oldukları apaçık.

ancak bu kurallarda bir şey var ki fotoğraf makinesi yasak denmemiş. benim bir makinem var biraz da profesyonelce. en azından elimde gören öyle düşünür. ama bu işten para kazanan biri değilim. sadece güzel fotoğraflar çekmekten hoşlanıyorum ve evde açıp bakıyorum çektiklerime.

her neyse giden arakdaşlar vardır, fotoğraf makinesi kullanımına dair bir kısıt var mı? biliyor musunuz?

 
Ben çok girdim dslr'la, aynasız makinelerle, kimse bişey demedi. Gizli de sokmadım boynumda elimde girdiğim de oldu.


  • Bruce  (03.05.22 17:17:47) 
Dslr'la birkac sefer girdigimde bir problem olmamisti


  • fakyoras  (03.05.22 17:55:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.