[]

Key Account Manager ne is yapar?

Bu ünvana sahip kişiler neler yapar şirketlerde? Başlıca görevleri nelerdir? Hep görüyorum linkedinde, bir türlü oturtamıyorum kafamda.
 
tedarikçi/üretici kontağı. o partnerlerin her türlü iş ilerleme süreçleriyle ilgilenirler.

çok geniş bir tanımı var. benim bir önceki işimde aslında gizli işsizlerdi ama başka bir şirkette nefessiz çalışanları da olabilir iş tanımlarına göre
  • floydian  (01.05.22 23:14:59) 
Bir müşteri ile şirket arasında bir nevi her şeyin müdürü.
Yani günlük operasyonda işi olmaz ama ciddi stratejik şeyler ya da eskalede edilmesi gereken şeyleri yönetir.

Örnek veriyorum biz dgf ile çalışıyoruz. Konteyner olayı malum. Günlük operasyonda "sen sunu yap, sen bunu yap" der. Sorun olmazsa bir şey yapmaz. Misal bu hafta konteynerlar ile alakali sorun vardi, bize 3 tane çözüm getirdi. Ya da misal q2 fiyatlarını paylaşan o. Böyle şeyler.

Misal satiscilar düşünün, bunların hepsi bir nevi o kişilere bağlanır çünkü o müşterilerin sorumlusu odur.
  • logisticsmanager  (01.05.22 23:29:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.