[]

Ruhsatı arabada bırakırsak nolur

Aşağıya inmeye üşendim. Apartmanın otoparkında duruyor araba bir şey olur mu ruhsatı üstümüzde taşımaSak? Ya da fotokopiyi arabada tutup aslınj evde mi tutayım?
 
hiç yanıma almam.


  • jelly bear  (01.05.22 19:21:28) 
bişey olmaz. araba çalınınca plakasını verdiğinizde sisteme düşüyor ve ilk çevirmede direkt bulunuyor. yani polisleri ahanda benim ruhsatım diye kandıramaz çalan kişi.

ruhsat kaybolursa da yenisini çıkartmak için uğraşmak zorunda kalırsınız.
  • false pretension  (01.05.22 19:27:14 ~ 19:27:36) 
ruhsat zaten hep arabada durur.


  • paintov  (01.05.22 19:49:05) 
Ya e devlet’te yazıyor zaten ruhsatta yazan her şey. Kasko daha neyi isteyecek?


  • condom kurşunu  (01.05.22 22:56:38) 
Kasko şirketi arabada ruhsatı bıraktığın için ödeme ile ilgili sıkıntı yaratabilir çalınma durumunda, kasko şirketiyle teyit etmek en mantıklısı


  • esinikaybetmiscorap  (02.05.22 00:58:18) 
benimki de hep torpidoda durur. hiç yanıma aldığımı bilmem. hele ki apartman otoparkındaysa hiç gerek yok.


  • dayrise enterprises  (02.05.22 01:43:29) 
Sürekli arabada durur, farklı farklı sürücüler kullandığında sorun oluyor çünkü, eş baba çocuk vs.

Bu konuyu merak edip sigortacıma sormuştum yıllar önce, kasko açısından. Hiç sorun olmayacağını, önemli olanın gece evde anahtarın kilitli bir çekmecede olması gerektiğiymiş!

Evden anahtar aşırmalarda bıdı bıdı yapıyor sanırım sigortalar. Onun da en güzeli evden anahtar ile çalmışlar dememek lazım o zaman. Araç çalınırsa Allah korusun ilk iş yedek anahtarı çoğaltıp iki anahtarı da sigorta şirketine teslim etmek lazım herhalde :)
  • John Bloor  (05.05.22 13:05:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.