[]

pixel ankara nasıl bir yer?

selamlar. pixel'de bi etkinlik için ankara'ya gideceğim ama ankara'da ortam nasıl hiç bilmiyorum.
bilen varsa gece 12'de bitiren yerlerden değil, değil mi?
bir de mekan boyut/kalabalık olarak nasıl oluyor? herkesin sıkış sıkış olduğu ufacık bir yer değildir inş.


 
İçerisini bilmiyorum, ama 6.45'ten geç saatlerde çıkarken çok denk geldim 2-3 gibi hala devam ediyor aynı hızla orası.


  • aguen  (01.05.22 02:14:23) 
herkesin sıkış tepiş olduğu büyük bir mekan. sabah 5'e kadar açık. ankarada elektronik müzik yapan 3-5 mekandan biri. müzik kaliteli olsa da kitle pek öyle değil. içeri girer girmez "moruk var mı bi şeyler?" diye soran ergenler var.


  • ucantekme  (30.09.22 10:33:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.