[]

Teknosacell’in uygulaması yok mu?

Kalan interneti, tarifeyi vs görebildiğimiz, ek paket alabildiğimiz bir uygulama yok sanırım göremedim. Bu işlemleri nasıl yapanbiliriz internet üzerinden?
 
apps.apple.com

Ios için böyle bir uygulama var ama android’de aratınca çıkmıyor. Android telefon eski android versiyonu da eskidir yani bununla alakalı olabilir mi?
  • duyuru  (30.04.22 22:27:33) 
Bimcell gibi tt altyapısı kullanan bir operatör ise türk telekom uygulaması iş görebilir.


  • dr doofenshmirtz  (30.04.22 22:30:07 ~ 22:30:17) 
Evet türk telekom’un uygulamasından görülebiliyormuş.


  • duyuru  (30.04.22 22:55:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.