Arabanızda bulundurduğunuz şeyler

temizlik için olur, yeme içme olur, başka şeyler için olur ben de sizden feyz alıp arabamda bulundurayım bişeyler. İlk aklıma gelen açılır sandalyeler, sahile yakınız yukardan indirmeye gerk kalmadan ayak üstünde bagajdan alıp gideriz diyerek attım 2 tane. Sizde neler var?

Güvenlikle ilgili şeyleri geçiyorum.

Kolonya, maske, portatif masa, top, güneş gözlüğü, parfüm.
  • baldan kaymak  (30.04.22 19:52:30)
Katlanır kamp sandalyesi, içme suyu, kullanma suyu, çöp poşeti.

  • kaptankedi  (30.04.22 19:57:21)
Çok fonksiyonlu çakı, çakmak, açılmamış tütün, alevsavar sprey vb...

Eski aracımda konserve, yulaf gibi dayanıklı gıdalar da vardı zorda kalma ihtimaline karşı. O tarz bi pack düşünebilirim yine. Torpido gözünde protein bar da bulundururum trafikte proteinsiz kalıp sinir yapmayım diye :)
  • msb  (30.04.22 19:58:11)
Kedi/Köpek Maması
Su
Antifiriz
  • 2027  (30.04.22 20:05:55)
araba varken, şemsiye (yagmur icin olan), buz çözücü (mevsiminde) ve cam silme suyu (depoya sıgmayan kısmı) vardı.

  • helenart  (30.04.22 20:15:47)
Bıçak (çakı gibi)
El feneri
Yedek kıyafet ve ayakkabı
  • etna  (30.04.22 20:33:36)
araba çok geniş, bagajına çok fazla eşya sığıyor. spor kıyafetleri, bir kaç ayakkabı (koşu, spor, düz) havlu, çanta, maske, katlanır 2 sandalye, katlanır masa, 2-3 mont, yağmurluk, tenis topları, tenis raketi, su, çöp poşeti, şemsiye, l carnitine, tişörtler, kazaklar, şortlar, sweatshirtler, vs.

  • gabe h coud  (30.04.22 20:35:56)
Katlanır kamp sandalyeleri, masa, plaj şemsiyesi, mangal ve ekipmanları.

  • Arthur Dayne  (30.04.22 20:56:34)
ceket
ayakkabı
tişört
parfüm- deodorant
  • benibulmanlazim  (30.04.22 21:12:22)
Benzer sorulara zombi istilasina hazirlik gibi liste atiyordum.

Artik bi halt tasimiyorum stepne bile yok.
Islak mendil,bez,tamir cantasi,gazoz acacagi var.

Gazoz acacagi asiri lazim.

Ha biraz da ip var 55 ekran tv tasirken lazim olmustu.
  • divit  (30.04.22 21:27:23)
kilifli cam sise icinde muhafaza ettigim icme suyu elimin altinda bulunur. Dezenfektan covidden önce de vardi, disardan gelince direksiyona dokunmadan ellerimi dezenfekte ederim. Bir kutu maske; şemsiye; yazın güneşlik, kışın buzlanmaya karşı ön cama serilen termo örtü; sakız veya şeker; el kremi; dudak parlatıcı; bagajda temizlik için kullanabileceğim fısfıs ve bezler; buz çözücü sprey, yine bagajda şal var.

  • maq  (30.04.22 21:36:16)
Güneş gözlüğü, şişe su, kutu süt, çubuk kraker, kağıt havlu, ıslak mendil, şalq

  • cilekli pasta  (30.04.22 22:02:35)
220V inverter de ekleyelim o listeye, arada çok makbule geçiyor kendinden inverteri bulunmayan arabalarda.

  • gkhncnzdgn  (01.05.22 01:07:12)
yangin sondurucu
ilk yardim cantasi
sise su
atistirmalik yiyecekler (yemis, biskuvi, cips)
duct tape
battaniye
muşamba
ön cam güneşlik
semsiye
el feneri
caki
pecete
gunes gozlugu
acil kacis zamazingosu (cam kiran, emniyet kemeri kesen)
  • ermanen  (01.05.22 01:55:49)
katlanır sandalye, piknik kilimi, ayakkabılarım, ıslak mendil, peçete, içme suyu, kullanmak için su, sakız, poşet.

  • kestane gürgen palamut  (01.05.22 18:17:30)
makas, ip ve giyilen cinsten plastik yağmurluk.

  • ayseee  (01.05.22 19:57:46)
parfum, dis temizleme ipi, kartvizit stogu, su, battaniye, cakmak, metre.

  • cooperr  (01.05.22 21:07:30)