Biontech 3. Doz aşı sırası bekleme

Son zamanlarda 3. dozu yaptırmak isteyenler oldu mu? Eşim şimdi hastanede 6 kişi beklemeniz lazım demişler; randevu saati 10.30'tu. 2 saattir ondan başka kimse olmadığı için öyle bekliyor. Son aşılama saati de 13.00mis. ne olacak şimdi kimse gelmezse aşı olmadan dönecek mi? Her gün 6 kişinin toplanması garanti değil ki, kimse gelmiyor diye aşı olamayacak mi?

Teşekkür ederim şimdiden herkese.

evet aşı olma sıklığı azaldığı için normal. aşının boşa gitmesini istemiyorlar.

  • jelly bear  (30.04.22 12:25:45)
İyi de biz her gün gidip aşı mi bekleyeceğiz? Yurtdışına çıkacak, 3. Dozu olması şart gibi bir şey. Aşırı saçma geldi bu durum bana. Aşının boşa gitmemesi kısmını anlarim, o zaman civardaki hastanelerle koordineli çalışıp ona göre yönlendirme vs yapmalari lazım.

  • fraise  (30.04.22 12:29:50 ~ 12:31:05)
daha yoğun bi hastaneye gidin

  • jelly bear  (30.04.22 12:40:40)
aynen katılıyorum yönlendirip bir yerde toplasalar bari. Annem gittiğinde "biz size haber veririz" demişler ama ne zaman olacağı belli değil, kalabalık bi devlet hastanesine gidip oldu sonra. Hani 6 kişi tamamlanmadıysa randevu alanlara mesaj gitsin iptal olsun bişey olsun bari.

  • nhk ni youkosu  (30.04.22 15:44:33 ~ 15:45:05)
1 ay önce annem için aşıya gittiğimizde bizi randevu saatinden önce arayıp hemen gelebilir misiniz demişlerdi. 5 kişi aşı olmuş, 6. bize kalmıştı. hemen gidip olmuştu annem. eğer zaman geçerse 6 kişi beklemeden aşıyı yapabiliyorlar.

  • false pretension  (30.04.22 16:03:51 ~ 16:04:23)
Sonuç itibariyle yaklaşık 4 saat bekledikten sonra aşıyı olabildi ama bugünkü tüm planlarımız sekteye uğradı. Üstelik oradaki hemşire '6. kişi hiç gelmeyebilirdi.o zaman iptal edecektik mecburen' demiş. Boşuna beklemedi en azından diyoruz.

  • fraise  (30.04.22 18:50:35)