[]

Bacardi (rom) Cola kokteyli

Bunu cin ( gordons ) ve Cola şeklinde yapsam nasıl olur ?
 
cin ve kola diye bir şey hiç görmedim. madem cin var tonik al. kimse içmiyorsa bir nedeni vardır sonuçta.


  • bohr atom modeli  (30.04.22 13:49:53) 
@bohr

Yapılıyormuş hocam
www.acouplecooks.com

youtu.be
  • freebird5406_2  (30.04.22 13:54:14) 
ya yapılıyordur elbette ama ben şahsen 3 farklı ülkede 4-5 farklı restoranda çalışım, ne müşteriler böyle bir şey sipariş etti ne de biz yaptık.

bir şeyin kolayla karıştırılması zaten rezalet de, hadi rom viski falan yine alışılmış bilindik şeyler. cin ve kola gerçekten hiç rastladığım bir şey değil.

bu benim tarafımdan asla yapılmamalı anlamına gelmiyor ama, belki seversin :)
  • bohr atom modeli  (30.04.22 14:05:59 ~ 14:06:18) 
standart kola değil de, örneğin lime kola ile olabilir. içine de bir iki buz parçası olabilir. veya soğutulmuş bardakla.


  • anlatamıyorum  (30.04.22 16:04:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.