[]

uyanmanın ardından hemen nasıl sağlam kahvaltı yapıyorsunuz

Saçma bir soru biliyorum fakat mazur görün :) ne denediysem olmadı sevgili duyuru, sabah en az 3 saat falan zerre iştahım olmuyor, haliyle öğlen ağır yemek yiyince (hafif birşey günü kapatmıyor) gün boyu halsizlik, ağırlık çöküyor üstüme, sabah iştahsızken nasıl yoğun beslenme motivasyonu bulabiliyorsunuz ?
 
Sabah uyanır uyanmaz “saglam” kahvaltı yapman gerekmiyor ki. Bişeyler atıştır veya sadece çay iç. Gevrek yiyebilirsin belki. Soru mu bu su an anlamadım :)

Kısaca sabah hardkor yemek zorunda değilsin.
  • thesomberlain  (30.04.22 10:16:45) 
aynı soruyu sormuştum zamanında:)
www.eksiduyuru.com
yardımcı olabilir.
  • cemiyetin ünlü siması  (30.04.22 10:22:40) 
aksam 7den sonra bisey yememeyi deneyebilirsin


  • buenosdias  (30.04.22 10:37:20) 
Yapmıyorum. Daha iyi hissediyorum kahvaltı yapmayınca.


  • synesthesia  (30.04.22 10:56:25) 
İştahın sadece öğlen vaktinde varsa sabah yapmadığın sağlam kahvaltıyı o zamana saklamalısın.
Diğer öğünlere kıyasla kahvaltı daha çok önemli.

  • Erva  (30.04.22 11:24:40) 
Dogrusu senin yaptigin, insan dogasinda kahvalti yok zaten.
Sabahlari sekerin yuksek uyanirsin avlanmaya cikmak icin.

  • divit  (30.04.22 12:01:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.