2000 model olup da şu modernlikte başka araçlar var mı?

Aşağıdaki aracın gerek dış, gerekse iç tasarımı bana aşırı modern geldi.

www.sahibinden.com

O parlak yüzeyler falan kullanılmıyordu pek premium otomobillerde bile diye hatırlıyorum.

Başka bu tarz araçlar var mı eski olup da eski gibi durmayan? Mesela o yılların aston martinine bakıyorum, detaylarda o ahşabımsı bordomsu kaplamalar var. Fakat o bmwye birkaç ekran koyun yeni diye alırım neredeyse. Yanlış mı düşünüyorum?

Anladığımız manada arka farlardan başka ayrı bir modenliği yok. Zevke hitap eden bir araç tamamen.

Dışında olduğu gibi içinde de klasik tasarım çizgileri mevcut .
Mesela 14. fotoğraf klasik VU metreli amplifikatörleri anımsattı:
i.hizliresim.com
  • Erva  (30.04.22 00:31:30)
Tasarım gerçekten zaman ötesi, ama aşırı manuel her şey. Bu zamanda bu kadar manuel kullanımlı aracı yeni diye almazsınız bence.

Ayrıca değil 2000 90'lı modeller görüyorum mercedesler instagramda, acaip donanım dolu, acaip elektronik sistemler kullanmışlar o zamanlarda bile.

Ayrıca o nasıl bir fiyat ya hu? 22 yaşında arabaya 7 milyon yazmışlar, tamamen başka yok 1 tane diye yazılmış bence.

2022 model Z4 modeller 2.3 milyon civarında.
  • John Bloor  (30.04.22 09:00:34)
Bundan sınırlı sayıda üretilmiş, ondan pahali sanirim

  • ananiyimioguz  (30.04.22 15:16:37)