[]

epilasyon aleti tavsiye

uzun yıllar ağda sonrası bacaklarımda çok az tüy çıkıyor onları almak için ağda çok uğraştırıcı oluyor. kablolu veya kablosuz epilasyon aleti tavsiyesi rica ediyorum.
 
Ben philipsin kablolu en düsük modelini aldm, isimleri birbirine benziyor hepsinin ama amazonda Philips epilatörlerin en ucuzu olarak cıkıyor. İyi bi ürün bence, daha pahalıları napıyor bilemiyorum. Fakat bence almadan önce süslüsözlükte epilatör baslıgını okuyun. Orda herkes batık yapıyor demis, ben bir şey olmaz diye giriştim ve ilk bir iki ay bir şey olmadı. Sonra inanılmaz bi batık basladı. Kalın kıllar zaten yolunu bulup çıkıyor ama ağda yapa yapa sadece ince güçsüz kıllar kaldıysa onların batık yapması daha muhtemel.


  • turk kizi  (30.04.22 07:28:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.