[]

İki farklı klasördeki aynı isimli dosyaları bir klasörden silme

Selamlar. şimdi CloneSpy diye bir program var, 2 klasörü seçiyorum, aynı isimlileri silebiliyorum. ama örneğin

ahmet_mehmet_ali_veli
ahmet_mehmet_ali_cumali

ben iki farklı klasörde mehmet ortak adı seçip silebileceğim bir program veya yöntem var mıdır? hani manuel ismi aratıp sil demeyiniz çünkü binlerce dosya var, tek tek yapamayacağım için toplu olarak sildirebileceğim bir yöntem lazım. Yani ortak isimleri alsın ama, illa tamamını değil, ortadaki isimden de alabilsin, o ismi seçebileyim istiyorum. Ha belki clonespy da bu özellik de vardır ama göremedim ben. yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi akşamlar.

 
Program ayarlarında şu tür ayarlar yok mu?

"şu tür uzantı olanları"

"şu isimlerle başlayanları"

"şu isimlerle bitenleri"

seçmek gibi.
  • John Bloor  (30.04.22 09:10:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.