[]

5G telefon almak mantıklı mı?

Zaten 3 senede bir değiştiriyoruz, şu anda o özelliğe para vermeye gerek var mı?

3 yıla kadar hayatımıza girer mi bu özellik?


 
bence gerek yok ekstra para vermeye. ha istediğin telefonda 5g olursa hoş tabi.


  • jelly bear  (29.04.22 21:12:06) 
Dünyada çeşitli sebeplerle beklenen bir pahalık var ve telefonunuz eskiyse bu sebeple alın derim. Ama sadece 5g için alamaya gerek yok.
3g'li olarak kullanıyorum telefonu ve sorun yaşamıyorum.

  • Erva  (29.04.22 21:30:04) 
5g de sağlık endişesi var. mikrodalgaya yakın bir salınımı var dalga boyutunun . iyice yaygınlaşırsa alırdım.


  • jamswety  (29.04.22 23:46:45) 
Acele etmenize gerek yok, muhtemelen önümüzdeki 3 senede Türkiye'de yaygın olmayacak. Amerika'da dahi süper yaygın sayılmaz.


  • kaptankedi  (30.04.22 00:13:18) 
Sırf 5g için şuan telefon değiştirmek gereksiz, ortalama android ömrü 3-4 yıl, o dönemin orta segment bir telefonunda 5g zaten olacaktır.


  • uvcray  (30.04.22 00:59:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.